Про нас

Про нас

У МРТ-центрі  всі дослідження проводяться за найновішими діагностичними протоколами на магнітно-резонансному томографі Signa HD 1,5Т та експертному ультразвуковому сканері Logiq 9, компанії General Electric, провідному світовому виробнику медичного обладнання.

SignaHDxt15Tproductfrontright

МРТ дозволяє отримувати чіткі зображення внутрішніх органів, допомагає встановити діагноз та призначити правильне лікування. Метод МРТ дуже ефективний у діагностиці більшості захворювань головного мозку, голови та шиї, спинного мозку та хребта, органів малого тазу, суглобів та м’яких тканин кінцівок. Напрямок на МРТ не обов’язково означає, що у Вас є якесь захворювання – можливо лікар хоче уточнити стан Вашого здоров’я.

mrt

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – один із найінформативніших сучасних методів діагностики, що дозволяє детально дослідити внутрішні органи, тканини та кістки пацієнта за допомогою радіохвиль та магнітних полів, без рентгенівського опромінення, тобто абсолютно безпечно.

Відповідно до рекомендацій Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, людям віком понад 40 років, необхідно також проходити регулярну профілактичну діагностику свого організму або чек ап. Принцип ранньої діагностики є основою збереження здоров’я.

Завдяки ранній діагностиці можна попередити багато захворювань, успішно їх лікувати і не допускати тяжкого розвитку та ускладнень. Крім того, низка захворювань розвивається та протікає, особливо на ранніх стадіях, безсимптомно. До таких хвороб відносяться ряд онкологічних захворювань, аневризм аорти та судин головного мозку, цукровий діабет та багато інших.